REGULAMIN XXV TURNIEJU TENISA

O PUCHAR GIGA SPORT

16.06.2024 r.

REGULAMIN

1.Cel turnieju: Popularyzacja tenisa jako formy aktywnego wypoczynku oraz podsumowanie dotychczasowego etapu nauki tenisa.

2. Termin: 16.06.2024 r.

3. Warunki uczestnictwa: W turnieju mogą brać udział wyłącznie uczestnicy zajęć organizowanych przez GiGa Sport, którzy zgłosili swój udział do dnia 31.05  i wpłacili wpisowe w wysokości: 50 zł. Ma on charakter rekreacyjny, odbywa się bez udziału sędziów / wyjątek grupa najmłodsza/. Wszelkie zaistniałe sytuacje sporne rozstrzyga organizator turnieju.

5. Miejsce turnieju: Korty Bocheńskiego Towarzystwa Tenisowego.

6. W przypadku złej pogody, turniej rozegrany zostanie w innym terminie.

GRUPY TURNIEJOWE:

Gr. I – godz. 8.30

Mecze rozgrywane są w dwóch grupach w systemie każdy z każdy. Do dwóch wygranych super tibreków do 10 bez przewag. Przy stanie 1:1 w setach, tibrek do 7 bez przewag.

Gr. II – godz. 8.30

Mecze rozgrywane w systemie każdy z każdy, do dwóch wygranych setów, do 3 wygranych gemów, z przewagami w gemach. Przy stanie 3:3 gem rozstrzygający. Przy stanie 1:1 w setach tibrek do 7 bez przewag.

1. FAMIELEC W.
  2. ALEKSANDROWICZ M.
  3. PUDEŁKO M.

Gr. III – godz. 10.30

Trzy grupy. Mecze rozgrywane w systemie każdy z każdy, do dwóch wygranych setów, do 3 wygranych gemów, z przewagami w gemach. Przy stanie 3:3 gem rozstrzygający. Przy stanie 1:1 w setach tibrek do 7. Zwycięscy grup walczą miejsca 1-3, miejsca drugie o 4-6 i trzecie o 7-9 w/g powyższych zasad.